Firma advice powstała w 2008 r. Dzięki współpracy z pracownią jubilerską możemy zaoferować Państwu szeroki wybór klasycznych i nowoczesnych wzorów obrączek ślubnych. Polecamy wyroby w jednym, dwóch lub trzech kolorach złota (próba 0,585), grawerowane, piaskowane, diamentowane czy zdobione brylantami. Realizujemy również wzory zaproponowane przez Klienta.

NOWOCZESNOŚĆ ● UCZCIWOŚĆ ● TERMINOWOŚĆ

to cechy, dzięki którym zadowalamy naszych klientów. Stale rozwijamy nasz warsztat i umiejętności czerpiąc wzorce zarówno z tradycyjnych jak i z nowoczesnych trendów mody jubilerskiej. Staramy się minimalizować koszty zachowując najwyższą jakość. Pozwala nam to na dostosowanie ceny wyrobu do potrzeb rynku. Każdy wyrób zakupiony w naszej firmie zapakowany jest w eleganckie opakowanie!

Do każdego zakupionego u nas produktu dołączony jest paragon, a na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Każdy wyrób posiada certyfikat autentyczności określający: masę złota, rozmiar oraz próbę, a w przypadku brylantów ich wagę cechowaną w karatach. Wszystkie oferowane przez nas wyroby są fabrycznie nowe i wykonane z wysokiej jakości złota. Chcemy zaoferować Państwu zarówno wyrób jak i zadowolenie. Zapraszamy od obejrzenia naszego elektronicznego katalogu produktów w którym możecie zapoznać się Państwo zarówno z parametrami jak i cenami obrączek a dzięki specjalnemu kalkulatorowi możecie poznać cenę Waszych wymarzonych obrączek ślubnych.

Zapraszamy.